Gezinsoverzichten
Versie 23 Januari, 2022
Gerard Evers, schoenmaker, geboren te Heythuysen op 5 november 1793, overleden aldaar op 5 oktober 1863, zoon van Wilhelmus Everts en Maria Marcus.
Hij is getrouwd te Heythuysen op 10 juni 1822 met
Maria Catharina Scheepers, landbouwster, geboren te Heythuysen op 22 oktober 1796, overleden aldaar op 21 juni 1875, dochter van Petrus Scheepers en Catharina Lemmen.
- 1 : Wilhelmus, geboren te Nederweert op 3 juni 1823, overleden te Heythuysen op 17 mei 1855.
- 2 : Cornelis, geboren te Heythuysen op 30 april 1826, overleden aldaar op 5 januari 1899.
- 3 : Maria Marguereta, geboren te Heythuysen op 26 september 1828, overleden aldaar op 22 december 1829.
- 4 : Joanna Willemina, landbouwster, geboren te Heythuysen op 25 november 1830, wonende aldaar, overleden aldaar op 5 mei 1908.
Zij is getrouwd te Heythuysen op 22 november 1856 met Christiaan Berben, dienstknecht en tuinier, geboren te Heythuysen op 20 mei 1831, wonende aldaar, overleden aldaar op 6 maart 1900, zoon van Petrus Berben en Anna Maria Sillekens.
- 5 : Peter Hubertus, brandersknecht en landbouwer, geboren te Heythuysen op 2 augustus 1833, wonende te Roggel, overleden te Heythuysen op 2 december 1915.
Hij is getrouwd te Helden op 19 april 1869 (1) met Willemina van Ninhuijs, geboren te Helden op 7 april 1829, overleden te Heythuysen op 7 april 1879, dochter van Petrus Servaas van Ninhuijs en Joanna Maria Teven.
Hij is getrouwd te Heythuysen op 10 januari 1881 (2) met Johanna Steegs, landbouwster, geboren te Helden op 20 september 1847, overleden te Heythuysen op 10 februari 1895, dochter van Peter Jan Steegs en Anna Maria Scheers.
- 6 : Petrus, geboren te Heythuysen op 16 maart 1837.
Gebruik van de gegevens
Het wordt aanbevolen overgenomen persoonsgegevens te controleren aan de hand van de originele
akten
van de burgerlijke stand. De auteur kan fouten hebben gemaakt en ook is gebruik gemaakt van
enkele
“secundaire bronnen” die fouten kunnen bevatten!
Gezinnen soms onvolledig
De vermelde gezinnen hoeven niet altijd compleet te zijn: kinderen, die geboren zijn buiten
Leudal zijn niet in alle gevallen opgenomen. Om problemen te vermijden met de Algemene Verordering
Gegevensbescherming (AVG) zijn ook de personen die geboren zijn na 1918 en van wie ons geen
overlijdensdatum bekend is, NIET opgenomen in de gezinsoverzichten. Ook zijn van die personen
eventuele huwelijksgegevens vooraf uit het bestand verwijderd om te voorkomen dat een eventuele
partner vermeld wordt als gehuwd met een onbekende persoon!
Privacy/ fout gevonden/ opmerking
Heeft u een onjuiste informatie gevonden of mist u iemand, neem dan contact op met OOS NAER.
Klik hier voor contact »