Gezinsoverzichten
Versie 23 Januari, 2022
Joannes Vossen, landbouwer, geboren te Heythuysen op 23 februari 1880, wonende te Haelen, overleden te Heythuysen op 8 december 1963, zoon van Andries Vossen en Barbara Hubertina Catharina Salman.
Hij is getrouwd te Heythuysen op 9 april 1915 met
Catharina Leurs, dienstmeid, geboren te Hunsel op 15 januari 1887, overleden te Heythuysen op 27 februari 1970, begraven aldaar op 3 maart 1970, dochter van Leonardus Leurs en Petronella Koppen.
- 1 : Maria Petronella, geboren te Heythuysen op 28 januari 1916, overleden te Weert op 9 maart 2002, begraven te Heythuysen.
Zij is getrouwd te Heythuysen op 21 augustus 1942 met Mathijs Hubertus Roussen, mijnwerker, geboren te Grathem op 6 september 1915, overleden te Weert (Z) op 29 februari 1984, begraven te Oler op 3 maart 1984, zoon van Henricus Roussen en Anna Catharina Hubertina Cleutjens.
- 2 : Hubertus Andreas, geboren te Heythuysen op 5 augustus 1917.
- 3 : Gertruda Barbara, geboren te Haelen op 10 februari 1920, overleden te Heythuysen op 2 juli 2005.
Zij was gehuwd met Mathias Hubertus Hendriks, geboren te Heythuysen op 1 juli 1918, overleden aldaar op 7 juli 2007, zoon van Peter Hubertus Hendriks en Maria Anna Josephina Hubertina Stoks.
- 4 : Peter Leonardus, geboren te Haelen op 17 mei 1921, overleden te Heythuysen op 27 februari 1994, begraven aldaar op 3 maart 1994.
Hij was gehuwd met Elisa Maria Johanna Naus, geboren te Neeritter op 14 februari 1923, overleden te Roermond op 14 juni 2007, begraven te Heythuysen, dochter van Henricus Severinus Naus en Leonora Hubertina van de Vin.
- 5 : Maria Barbara, geboren te Haelen rond juli 1923, overleden aldaar op 29 januari 1924.
- 6 : Joannes Leonardus, geboren te Haelen rond juli 1923, overleden aldaar op 18 december 1923.
- 7 : Hendricus Leonardus, geboren te Haelen rond augustus 1925, overleden aldaar op 31 mei 1926.
- 8 : Doodgeboren kind, geboren te Haelen op 19 mei 1927.
Gebruik van de gegevens
Het wordt aanbevolen overgenomen persoonsgegevens te controleren aan de hand van de originele
akten
van de burgerlijke stand. De auteur kan fouten hebben gemaakt en ook is gebruik gemaakt van
enkele
“secundaire bronnen” die fouten kunnen bevatten!
Gezinnen soms onvolledig
De vermelde gezinnen hoeven niet altijd compleet te zijn: kinderen, die geboren zijn buiten
Leudal zijn niet in alle gevallen opgenomen. Om problemen te vermijden met de Algemene Verordering
Gegevensbescherming (AVG) zijn ook de personen die geboren zijn na 1918 en van wie ons geen
overlijdensdatum bekend is, NIET opgenomen in de gezinsoverzichten. Ook zijn van die personen
eventuele huwelijksgegevens vooraf uit het bestand verwijderd om te voorkomen dat een eventuele
partner vermeld wordt als gehuwd met een onbekende persoon!
Privacy/ fout gevonden/ opmerking
Heeft u een onjuiste informatie gevonden of mist u iemand, neem dan contact op met OOS NAER.
Klik hier voor contact »