Gezinsoverzichten
Versie 23 Januari, 2022
Jeanne Abrahams, dienstmeid en landbouwster, geboren te Baexem op 16 oktober 1805, wonende te Roggel, overleden aldaar op 22 maart 1849, dochter van Cornelis Abrahams en Petronella Hoens.
Zij is getrouwd te Swalmen op 13 mei 1840 met
Ludovicus Sillen, dagloner, geboren te Swalmen op 10 juli 1802, wonende te Kessel, overleden aldaar op 18 mei 1874, zoon van Pieter Sillen en Hendrina Bongaerts.
(Hij is later getrouwd te Kessel op 20 april 1861 met Anna Elisabeth Emans, dagloonster, geboren te Kessel op 28 april 1807, wonende aldaar, overleden aldaar op 1 april 1891, dochter van Antoon Emans en Johanna Holtackers. (Zij was weduwe van Pieter Beulen, geboren te Sint Odiliënberg rond 1808, wonende te Kessel, overleden aldaar op 29 maart 1856.))
-
1 : Doodgeboren zoon, geboren te Haelen op 27 februari 1841.
-
2 : Peeter, dienstknecht, geboren te Roggel op 15 april 1842, wonende te Kessel, overleden aldaar op 19 maart 1899.
Hij is getrouwd te Kessel op 31 juli 1874 met Maria Geelen, landbouwster, geboren te Beesel op 26 september 1848, wonende te Kessel, overleden aldaar op 16 juni 1920, dochter van Joannes Geelen en Martina Heijmans.
-
3 : Cornelus, geboren te Roggel op 19 maart 1846.
Hij is getrouwd te Süchteln (D) op 29 oktober 1877 met Louisa Huppertz, geboren op 24 december 1844.
Gebruik van de gegevens
Het wordt aanbevolen overgenomen persoonsgegevens te controleren aan de hand van de originele
akten
van de burgerlijke stand. De auteur kan fouten hebben gemaakt en ook is gebruik gemaakt van
enkele
“secundaire bronnen” die fouten kunnen bevatten!
Gezinnen soms onvolledig
De vermelde gezinnen hoeven niet altijd compleet te zijn: kinderen, die geboren zijn buiten
Leudal zijn niet in alle gevallen opgenomen. Om problemen te vermijden met de Algemene Verordering Gegevensbescherming (AVG) zijn ook de personen die geboren zijn na 1918 en van wie ons geen
overlijdensdatum bekend is, NIET opgenomen in de gezinsoverzichten. Ook zijn van die personen
eventuele huwelijksgegevens vooraf uit het bestand verwijderd om te voorkomen dat een eventuele
partner vermeld wordt als gehuwd met een onbekende persoon!
Privacy/ fout gevonden/ opmerking
Heeft u een onjuiste informatie gevonden of mist u iemand, neem dan contact op met OOS NAER.
Klik hier voor contact »